Route

Het wedstrijdschema per elftal vind u op de informatiepagina van het betreffende elftal.

 

Senioren / Jeugd

 

week 50: 11 dec. t/m 17 dec. 2017

 

Zaterdag 16 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Duiveland 1 14.30 uur - J. Westdorp 1-1
WHS 2 vrij - - - -
WHS 3 vrij - - - -
SPS 3 WHS 4 14.30 uur 13.40 uur - AFG
THB / WHS VR1 Kapelle VR1 14.30 uur - - -


Zaterdag 16 december 2017

Aanstaand weekend is het inhalen van de afgelaste wedstrijden. Er kunnen dus nog wedstrijden gewijzigd worden.
Deze wijzigingen zullen bekend gemaakt worden zodra hier duidelijkheid over is. Kijk op de website, facebook en twitter om op de hoogte te blijven.

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 Marjola Girls MO17 10.30 uur - Kees Goedegebuure (De Waaje) AFG
WHS JO17-1 - - - - -
WHS JO15 Kapelle JO15 11.30 uur - - AFG
Zeel. M'burg MO13 THB/WHS MO13 10.00 uur - - AFG
WHS JO13 Steenbergen JO13 10.00 uur - René van de Sant AFG
WHS JO11-1 Kapelle JO11-1 11.00 uur - Joost van Dijke AFG
WHS JO11-2 - - - - -
WHS JO9-1 - - - - -
WHS JO9-2 NVS JO9-2 09.30 uur - Tom Vroegop AFG
WHS JO7 - - - - -
WHS JO6 (smurf) NVS JO6 10.00 uur - Ricardo de Vos AFG

.

week 49: 04 dec. t/m 10 dec. 2017

 

Donderdag 07 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 4 Vosmeer 2 19.30 uur - - AFG

Zaterdag 09 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Tholense Boys 1 WHS 1 14.15 uur 13.00 uur J.L. de Vos 2-2
WHS 2 Klundert 2 14.15 uur - C.J. Gerritsen 0-2
WHS 3 NOAD '67 4 12.15 uur - - AFG
WHS 4 vrij - - - -
Smerdiek / SPS VR2 THB / WHS VR1 15.00 uur 14.00 uur - 6-0


Zaterdag 09 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Unitas '30 MO17 THB / WHS MO17 15.45 uur - - 1-0
WHS JO17-1 Kogelvangers JO17 11.00 uur - Peter Saarloos AFG
BSC JO15 WHS JO15 11.00 uur 09.30 uur - 3-6
MOC '17 MO13 THB/WHS MO13 09.45 uur - - 1-8
WHS JO13 Kapelle JO13 09.30 uur - Jeffrey Smits AFG
WHS JO11-1 - - - - -
Welberg JO11-2 WHS JO11-2 08.30 uur 07.45 uur - 8-3
Grenswachters JO9-1 WHS JO9-1 11.30 uur 10.15 uur - 5-2
SEOLTO JO9-4 WHS JO9-2 08.45 uur 07.30 uur - AFG
WHS JO7 Victoria '03 JO7 11.00 uur - Björn Bolier AFG
WHS JO6 (smurf) trainen 10.00 uur - - -

.

week 48: 27 nov. t/m 03 dec. 2017

 

Zaterdag 02 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 SEOLTO 1 14.30 uur - J.L. de Vos 3-1
Rijsoord 2 WHS 2 12.30 uur 10.40 uur C.J. Gerritsen 4-1
WHS 3 vrij - - - -
Smerdiek 3 WHS 4 14.30 uur 13.40 uur - 1-5
THB / WHS VR1 IJzendijke VR1 13.00 uur - - 3-0


Zaterdag 02 december 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 Marjola Girls MO17 11.00 uur - (De Waaje) Corniel v. Leeuwen AFG
Kloetinge JO17-1 WHS JO17-1 10.00 uur 08.30 uur - AFG
WHS JO15 Tholense Boys JO15 11.30 uur - ??? AFG
THB/WHS MO13 Unitas '30 MO13 09.30 uur - (De Waaje) Peter van Oudenaarde AFG
SKNWK JO13 WHS JO13 10.00 uur 08.30 uur - 1-2
WHS JO11-1 Kapelle JO11-1 10.15 uur - Arvin de Witte AFG
WHS JO11-2 Odio JO11-2 10.15 uur - Jeroen Mostert AFG
WHS JO9-1 Vosmeer JO9-1 11.00 uur - ??? AFG
WHS JO9-2 NVS JO9-3 10.00 uur - ??? AFG
Welberg JO7 WHS JO7 09.00 uur 08.15 uur - AFG
SPS JO6 WHS JO6 09.30 uur - - 7-3

.

week 47: 20 nov. t/m 26 nov. 2017

 

Zaterdag 25 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Kogelvangers 1 WHS 1 14.30 uur 13.00 uur M.W. Struik 2-0
WHS 2 SEOLTO 2 14.30 uur - P. van Groeningen 5-1
WHS 3 sc Welberg 3 12.15 uur - H. Brinkman 0-2
WHS 4 Vrederust 4 13.30 uur - S. Goedegebuure 2-2
Zeelandia M'burg VR1 THB / WHS VR1 11.30 uur 10.00 uur - 7-1


Zaterdag 25 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
DSE MO17 THB / WHS MO17 14.30 uur - - AFG
WHS JO17-1 MZC '11 JO17-1 11.00 uur - Peter Saarloos 13-0
Sprundel JO15 WHS JO15 09.45 uur 08.15 uur - 4-1
Welberg MO13 THB/WHS MO13 12.00 uur - - 4-0
WHS JO13 Luctor / Heinkenszand JO13 09.30 uur - Erwin Goedegebuure 6-2
Halsteren JO11-3 WHS JO11-1 10.15 uur 09.15 uur - 3-5
WHS JO11-2 - - - -  
MOC '17 JO9-4 WHS JO9-1 08.30 uur 07.45 uur - 17-0
METO JO9-2 WHS JO9-2 09.00 uur 08.00 uur - 4-6
WHS JO7 Victoria '03 JO7 10.00 uur - Quinten Weijler -
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

.

week 46: 13 nov. t/m 19 nov. 2017

 

Zaterdag 18 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Wieldrecht 1 14.30 uur - J.M. van Akooy 1-0
De Fendert 2 WHS 2 12.00 uur 10.35 uur - 1-0
Rillandia 2 WHS 3 14.30 uur 13.15 uur - 4-1
SPS 3 WHS 4 14.30 uur 13.45 uur - AFG
Arnemuiden VR1 THB / WHS VR1 14.30 uur 12.30 uur - AFG


Zaterdag 18 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 Prinsenland MO17 10.45 uur - (De Bent) 1-1
NVS JO17-1 WHS JO17-1 12.45 uur 11.45 uur - 2-2
WHS JO15 Vivoo JO15 10.45 uur - André Wessels 3-6
THB/WHS MO13 Moerse Boys MO13 09.30 uur - (De Bent) 2-1
WHS JO13 - - - - -
WHS JO11-1 SSV '65 JO11-1 11.00 uur - Pieter Hage 9-4
WHS JO11-2 NVS JO11-2 09.30 uur - Leroy Hage 1-1
WHS JO9-1 - - - - -
WHS JO9-2 - - - - -
Cluzona JO7 WHS JO7 09.30 uur 08.30 uur - 2-9
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 45: 06 nov. t/m 12 nov. 2017

 

Dinsdag 7 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 DVV '09 1 19.30 uur - Adrie Schot -

Zaterdag 11 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Waarde 1 14.00 / 14.30 uur - H. Coskam 6-0
WHS 2 The Gunners 2 15.00 uur - C.A. Lok 2-1
WHS 3 Tholense Boys 3 12.15 uur - S. Goedegebuure 1-1
WHS 4 Tholense Boys 4 12.15 uur - - 5-6
THB / WHS VR1 Kapelle VR1 14.30 uur - (De Waaje) AFG


Zaterdag 11 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Rood Wit MO17 THB / WHS MO17 12.30 uur - - 1-2
Walcheren JO17-1 WHS JO17-1 11.15 uur 09.30 uur - 3-3
Steenbergen JO15 WHS JO15 11.15 uur 10.00 uur - 0-5
Zundert / Wernhout MO13 THB/WHS MO13 10.00 uur - - 1-1
WHS JO13 Kloetinge JO13 10.00 uur - Martin Moerland 8-1
Kloetinge JO11-1 WHS JO11-1 08.45 uur 07.30 uur - 1-5
Vosmeer JO11-1 WHS JO11-2 10.00 uur 09.15 uur - 2-4
Krabbendijke JO9-1 WHS JO9-1 08.30 uur 07.30 uur - 3-6
Steenbergen JO9-2 WHS JO9-2 08.30 uur 07.45 uur - 16-0
WHS JO7 VVC '68 JO7 10.00 uur - Mitch Lighthart 9-2
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

 

week 44: 30 okt. t/m 05 nov. 2017

 

Zaterdag 04 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
De Fendert 1 WHS 1 14.30 uur 13.00 uur C.P.C. van Rijswijk 0-2
WHS 2 MOC '17 2 14.30 uur - P. Gabriëls 8-0
WHS 3 Fc Bergen 3 12.15 uur - Henk Brinkman 2-6
WHS 4 Bruse Boys 4 14.30 uur - Peter Wielaard 0-4
Wolfaartsdijk VR1 THB / WHS VR1 - - - 4-2


Zaterdag 04 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Roosendaal MO17 THB / WHS MO17 15.00 uur - - 1-6
WHS JO17-1 SKNWK JO17-1 11.00 uur - Peter Saarloos 8-3
Baronie JO15 WHS JO15 15.40 uur 14.15 uur - 1-5
Roosendaal MO13 THB/WHS MO13 11.45 uur - - 1-0
WHS JO13 Apollo '69 JO13 09.30 uur - Ronald v/d Repe 3-5
Wemeldinge JO11-1 WHS JO11-1 09.00 uur 07.45 uur - 9-1
Steenbergen JO11-2 WHS JO11-2 11.15 uur 10.30 uur - 3-0
Borgvliet JO9-1 WHS JO9-1 11.00 uur 10.00 uur - 0-3
SPS JO9-2 WHS JO9-2 10.00 uur 09.15 uur - 4-3
Cluzona JO7 WHS JO7 09.30 uur 08.30 uur - 2-6
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 43: 23 okt. t/m 29 okt. 2017

 

Zaterdag 28 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 NOAD '67 1 14.30 uur - R. Sturm 1-1
VVC '68 2 WHS 2 12.00 uur - L. Bosselaar 3-1
sc Stavenisse 2 WHS 3 14.30 uur 13.40 uur - 0-4
ST SKNWK/Ouwerkerk 3 WHS 4 12.30 uur 11.30 uur - 2-5
THB / WHS VR1 SSC '65 VR1 14.30 uur - - 3-8

Woensdag 25 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS JO15 MOC '17 JO15 19.00 uur - Siem Snoep -

Zaterdag 28 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 DVO '60 MO17 11.00 uur - (De Waaje) Robin v. Dijke 3-1
Tholense Boys JO17-1 WHS JO17 (beker) 10.30 uur 09.15 uur - 4-12
WHS JO15 - - - - 3-3
THB/WHS MO13 Prinsenlan / De Schutters MO13 09.30 uur - (De Waaje) Lars v. Poortvliet 3-4
SPS JO13 WHS JO13 10.30 uur 09.30 uur - 9-3
WHS JO11-1 MOC '17 JO11 11.00 uur - - 8-3
WHS JO11-2 Halsteren JO11 10.30 uur - Ton Geluk 4-6
WHS JO9-1 Prinsenland JO9 11.00 uur - Roy de Jonge 1-15
WHS JO9-2 WVV '67 JO9-2 09.30 uur - Guido v. Tiggele 3-3
WHS JO7 Welberg JO7 09.30 uur - Michiel Duine 37-3
WHS smurf NVS JO6 10.00 uur - Thimo Smits AFG

week 42: 16 okt. t/m 22 okt. 2017

 

Zaterdag 21 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Rillandia 1 WHS 1 14.30 uur 13.00 uur C.P.C. van Rijswijk 1-3
WHS 2 Tholense Boys 2 13.30 uur - P. van Groeningen 2-1
WHS 3 sc Kruisland 2 14.30 uur - n.n.b. 1-4
sc Welberg 2 WHS 4 12.00 uur 11.00 uur - 0-3
THB / WHS VR1 in overleg trainen 14.00 uur - - -


Zaterdag 21 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 (beker) WDS '19 MO17 10.30 uur - (De Bent) 3-5
WHS JO17-1 Borgvliet JO17 11.00 uur - Peter Saarloos 6-1
sc Gastel JO15 WHS JO15 12.30 uur 11.00 uur (WHS WNS) 2-2
THB/WHS MO13 - - - - -
Smerdiek JO13 WHS JO13 (vr) - - - 5-2
WHS JO11-1 - - - - -
WHS JO11-2 - - - - -
WHS JO9-1 Cluzona JO9-1 11.00 uur - Kevin Schaegen 10-8
WHS JO9-2 - - - - -
WHS JO7 Cluzona JO7 10.00 uur - Glenn Fase 9-2
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 41: 09 okt. t/m 15 okt. 2017

 

Zaterdag 14 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Jonge Spartaan 1 14.30 uur - A.J.A. Simonse 3-4
Oranje Wit 5 WHS 2 15.00 uur 13.15 uur - 0-3
Halsteren 5 WHS 3 13.15 uur 12.10 uur - 2-7
sc Welberg 2 WHS 4 15.30 uur 14.20 uur (uitstel is aangevraagd) AFG
Fc Axel VR1 THB / WHS VR1 12.45 uur 11.00 uur - AFG


Zaterdag 14 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Schijf/NSV MO17 THB / WHS MO17 14.00 uur - - 1-4
MOC '17 JO17-3 WHS JO17-1 13.00 uur 11.30 uur - 2-5
WHS JO15 MOC '17 JO15-3 11.30 uur - Ton Geluk AFG
Achtmaal MO13 THB/WHS MO13 12.00 uur - - 3-11
Kruiningen JO13 WHS JO13 11.00 uur 09.45 uur - 0-3
WHS JO11-1 SKNWK JO11-1 11.00 uur - Gijs den Ouden 0-7
Rillandia JO11-1 WHS JO11-2 09.30 uur 08.30 uur - 9-6
WHS JO9-1 - - - - -
WHS JO9-2 Bruse Boys JO9-2 09.30 uur - Martijn Mosselman 12-3
Victoria '03 JO7 WHS JO7 09.00 uur 08.00 uur - 6-30
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

geo-energie.png
cafe_de_hoop.png
tuincentrum_eiland_tholen.png

Contactgegevens

Bezoekadres: Bierensstraat 79  |  4697 GD  |  Sint Annaland

Correspondentie-adres: Postbus 42  |  4697 GZ  |  Sint Annaland

 
0166 - 65 27 59    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
web stats
free web site tracker