Samenstelling jeugdcommisie

Het wedstrijdschema per elftal vind u op de informatiepagina van het betreffende elftal.

 

Senioren / Jeugd

 

week 46: 13 nov. t/m 19 nov. 2017

 

Zaterdag 18 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Wieldrecht 1 14.30 uur - J.M. van Akooy -
De Fendert 2 WHS 2 12.00 uur 10.35 uur - -
Rillandia 2 WHS 3 14.30 uur 13.15 uur - -
SPS 3 WHS 4 14.30 uur 13.45 uur - -
Arnemuiden VR1 THB / WHS VR1 14.30 uur 12.30 uur - -


Zaterdag 18 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 Prinsenland MO17 10.45 uur - (De Bent) -
NVS JO17-1 WHS JO17-1 12.45 uur 11.45 uur - -
WHS JO15 Vivoo JO15 10.45 uur - André Wessels -
THB/WHS MO13 Moerse Boys MO13 09.30 uur - (De Bent) -
WHS JO13 - - - - -
WHS JO11-1 SSV '65 JO11-1 11.00 uur - Pieter Hage -
WHS JO11-2 NVS JO11-2 09.30 uur - Leroy Hage -
WHS JO9-1 - - - - -
WHS JO9-2 - - - - -
Cluzona JO7 WHS JO7 09.30 uur 08.30 uur - -
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 45: 06 nov. t/m 12 nov. 2017

 

Dinsdag 7 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 DVV '09 1 19.30 uur - Adrie Schot -

Zaterdag 11 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Waarde 1 14.00 / 14.30 uur - H. Coskam 6-0
WHS 2 The Gunners 2 15.00 uur - C.A. Lok 2-1
WHS 3 Tholense Boys 3 12.15 uur - S. Goedegebuure 1-1
WHS 4 Tholense Boys 4 12.15 uur - - 5-6
THB / WHS VR1 Kapelle VR1 14.30 uur - (De Waaje) AFG


Zaterdag 11 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Rood Wit MO17 THB / WHS MO17 12.30 uur - - 1-2
Walcheren JO17-1 WHS JO17-1 11.15 uur 09.30 uur - 3-3
Steenbergen JO15 WHS JO15 11.15 uur 10.00 uur - 0-5
Zundert / Wernhout MO13 THB/WHS MO13 10.00 uur - - 1-1
WHS JO13 Kloetinge JO13 10.00 uur - Martin Moerland 8-1
Kloetinge JO11-1 WHS JO11-1 08.45 uur 07.30 uur - 1-5
Vosmeer JO11-1 WHS JO11-2 10.00 uur 09.15 uur - 2-4
Krabbendijke JO9-1 WHS JO9-1 08.30 uur 07.30 uur - 3-6
Steenbergen JO9-2 WHS JO9-2 08.30 uur 07.45 uur - 16-0
WHS JO7 VVC '68 JO7 10.00 uur - Mitch Lighthart 9-2
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

 

week 44: 30 okt. t/m 05 nov. 2017

 

Zaterdag 04 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
De Fendert 1 WHS 1 14.30 uur 13.00 uur C.P.C. van Rijswijk 0-2
WHS 2 MOC '17 2 14.30 uur - P. Gabriëls 8-0
WHS 3 Fc Bergen 3 12.15 uur - Henk Brinkman 2-6
WHS 4 Bruse Boys 4 14.30 uur - Peter Wielaard 0-4
Wolfaartsdijk VR1 THB / WHS VR1 - - - 4-2


Zaterdag 04 november 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Roosendaal MO17 THB / WHS MO17 15.00 uur - - 1-6
WHS JO17-1 SKNWK JO17-1 11.00 uur - Peter Saarloos 8-3
Baronie JO15 WHS JO15 15.40 uur 14.15 uur - 1-5
Roosendaal MO13 THB/WHS MO13 11.45 uur - - 1-0
WHS JO13 Apollo '69 JO13 09.30 uur - Ronald v/d Repe 3-5
Wemeldinge JO11-1 WHS JO11-1 09.00 uur 07.45 uur - 9-1
Steenbergen JO11-2 WHS JO11-2 11.15 uur 10.30 uur - 3-0
Borgvliet JO9-1 WHS JO9-1 11.00 uur 10.00 uur - 0-3
SPS JO9-2 WHS JO9-2 10.00 uur 09.15 uur - 4-3
Cluzona JO7 WHS JO7 09.30 uur 08.30 uur - 2-6
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 43: 23 okt. t/m 29 okt. 2017

 

Zaterdag 28 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 NOAD '67 1 14.30 uur - R. Sturm 1-1
VVC '68 2 WHS 2 12.00 uur - L. Bosselaar 3-1
sc Stavenisse 2 WHS 3 14.30 uur 13.40 uur - 0-4
ST SKNWK/Ouwerkerk 3 WHS 4 12.30 uur 11.30 uur - 2-5
THB / WHS VR1 SSC '65 VR1 14.30 uur - - 3-8

Woensdag 25 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS JO15 MOC '17 JO15 19.00 uur - Siem Snoep -

Zaterdag 28 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 DVO '60 MO17 11.00 uur - (De Waaje) Robin v. Dijke 3-1
Tholense Boys JO17-1 WHS JO17 (beker) 10.30 uur 09.15 uur - 4-12
WHS JO15 - - - - 3-3
THB/WHS MO13 Prinsenlan / De Schutters MO13 09.30 uur - (De Waaje) Lars v. Poortvliet 3-4
SPS JO13 WHS JO13 10.30 uur 09.30 uur - 9-3
WHS JO11-1 MOC '17 JO11 11.00 uur - - 8-3
WHS JO11-2 Halsteren JO11 10.30 uur - Ton Geluk 4-6
WHS JO9-1 Prinsenland JO9 11.00 uur - Roy de Jonge 1-15
WHS JO9-2 WVV '67 JO9-2 09.30 uur - Guido v. Tiggele 3-3
WHS JO7 Welberg JO7 09.30 uur - Michiel Duine 37-3
WHS smurf NVS JO6 10.00 uur - Thimo Smits AFG

week 42: 16 okt. t/m 22 okt. 2017

 

Zaterdag 21 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Rillandia 1 WHS 1 14.30 uur 13.00 uur C.P.C. van Rijswijk 1-3
WHS 2 Tholense Boys 2 13.30 uur - P. van Groeningen 2-1
WHS 3 sc Kruisland 2 14.30 uur - n.n.b. 1-4
sc Welberg 2 WHS 4 12.00 uur 11.00 uur - 0-3
THB / WHS VR1 in overleg trainen 14.00 uur - - -


Zaterdag 21 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 (beker) WDS '19 MO17 10.30 uur - (De Bent) 3-5
WHS JO17-1 Borgvliet JO17 11.00 uur - Peter Saarloos 6-1
sc Gastel JO15 WHS JO15 12.30 uur 11.00 uur (WHS WNS) 2-2
THB/WHS MO13 - - - - -
Smerdiek JO13 WHS JO13 (vr) - - - 5-2
WHS JO11-1 - - - - -
WHS JO11-2 - - - - -
WHS JO9-1 Cluzona JO9-1 11.00 uur - Kevin Schaegen 10-8
WHS JO9-2 - - - - -
WHS JO7 Cluzona JO7 10.00 uur - Glenn Fase 9-2
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 41: 09 okt. t/m 15 okt. 2017

 

Zaterdag 14 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 Jonge Spartaan 1 14.30 uur - A.J.A. Simonse 3-4
Oranje Wit 5 WHS 2 15.00 uur 13.15 uur - 0-3
Halsteren 5 WHS 3 13.15 uur 12.10 uur - 2-7
sc Welberg 2 WHS 4 15.30 uur 14.20 uur (uitstel is aangevraagd) AFG
Fc Axel VR1 THB / WHS VR1 12.45 uur 11.00 uur - AFG


Zaterdag 14 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Schijf/NSV MO17 THB / WHS MO17 14.00 uur - - 1-4
MOC '17 JO17-3 WHS JO17-1 13.00 uur 11.30 uur - 2-5
WHS JO15 MOC '17 JO15-3 11.30 uur - Ton Geluk AFG
Achtmaal MO13 THB/WHS MO13 12.00 uur - - 3-11
Kruiningen JO13 WHS JO13 11.00 uur 09.45 uur - 0-3
WHS JO11-1 SKNWK JO11-1 11.00 uur - Gijs den Ouden 0-7
Rillandia JO11-1 WHS JO11-2 09.30 uur 08.30 uur - 9-6
WHS JO9-1 - - - - -
WHS JO9-2 Bruse Boys JO9-2 09.30 uur - Martijn Mosselman 12-3
Victoria '03 JO7 WHS JO7 09.00 uur 08.00 uur - 6-30
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 40: 02 okt. t/m 08 okt. 2017

 

Zaterdag 07 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Krabbendijke 1 WHS 1 14.30 uur 12.45 uur P.G.M. Oudijk 1-0
WHS 2 DSE 2 15.00 uur - W. Zuykerbuyk 1-2
WHS 3 sc Kruisland 2 12.15 uur - Siem Snoep AFG
WHS 4 De Fendert 4 12.45 uur - Peter Wielaard 0-3
THB / WHS VR1 MZC '11 VR2 14.30 uur - (De Waaje) 3-4


Woensdag 04 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS JO15 SJO DBF JO15 19.00 uur - Raymons Knijff -

Zaterdag 07 oktober 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 sc Welberg MO17 10.30 uur - (De Waaje) Lennert v/d Reest 3-0
-WHS JO17-1 Steenbergen JO17-1 11.00 uur - Peter Saarloos -
Halsteren JO15 WHS JO15 11.30 uur 10.00 uur - 2-6
THB/WHS MO13 Cluzona MO13 09.30 uur - (De Bent) 1-5
WHS JO13 Arendskerke JO13 09.30 uur - Jordy v/d Jagt 4-2
Kapelle JO11-1 WHS JO11-1 09.45 uur 08.30 uur - 7-0
WHS JO11-2 MOC '17 JO11-3 09.00 uur - Ricardo de Vos 3-7
WHS JO9-1 Meto JO9-1 11.00 uur - Dennis v/d Werf 1-3
MOC '17 JO9-2 WHS JO9-2 08.30 uur 07.45 uur - -
WHS JO7 vrij - - - -
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 39: 25 sept. t/m 01 okt. 2017

 

Dinsdag 26 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 4 sc Stavenisse 2 19.30 uur - - 0-5

Zaterdag 30 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 VVC '68 1 14.30 uur - B. Cakir 2-2
NOAD '67 2 WHS 2 12.45 uur 11.35 uur - 0-2
Vrederust 2 WHS 3 12.30 uur 11.30 uur - 2-3
Halsteren 4 WHS 4 15.00 uur 13.55 uur - 5-0
THB / WHS VR1 De Meeuwen VR1 14.30 uur - (De Bent) 3-6

Donderdag 27 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THD / WHS MO17 SKNWK MO17 19.00 uur - (De Bent) -
WHS JO15 Lepelstr. Boys JO15 19.00 uur - Rik-Jan Blom -
MOC '17 JO9 WHS JO9 19.00 uur 18.00 uur - -

Zaterdag 30 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
De Fendert MO17 THB / WHS MO17 11.30 uur - - 2-1
Lepelstr. Boys JO17-1 WHS JO17-1 14.00 uur 12.30 uur - 2-8
WHS JO15 Colijnpl. Boys JO15 10.30 uur - Kees Goedegebuure 17-1
THB/WHS MO13 DSE MO13 12.30 uur - (De Waaje) 4-1
Hontenisse JO13 WHS JO13 10.00 uur 08.15 uur - 0-8
WHS JO11-1 Patrijzen JO11-1 11.00 uur - Joost van Dijke 3-8
WHS JO11-2 MOC '17 JO11-2 09.30 uur - Renaldo de Witte 4-8
WHS JO9-1 Welberg JO9 11.00 uur - Cliff Ligthart 4-9
WHS JO9-2 NOAD '67 JO9 09.30 uur - Damian Riep 7-2
WHS JO7 - - - - -
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 38: 18 sept. t/m 24 sept. 2017

 

Dinsdag 19 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 2 Bruse Boys 2 19.45 uur - P. van Groeningen 1-2

Zaterdag 23 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
ZSC '62 1 WHS 1 14.30 uur 12.30 uur J.A. Koster 0-5
WHS 2 Boeimeer 3 14.30 uur - J.W.G. de Rondt AFG
WHS 3 MOC '17 3 12.15 uur - Peter Wielaard 6-2
WHS 4 FC Bergen 4 13.15 uur - ??? 2-2
Zeel. M'burg / Veere VR2 THB / WHS VR1 11.30 uur 09.45 uur - 2-1


Maandag 18 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
Colijnpl. Boys JO17 WHS MO17 19.30 uur 18.00 uur - -

 Woensdag 20 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS JO13 SC Weleberg JO13 1G 18.30 uur - Peter Saarloos -
WHS JO11 MZC '11 JO11-4 18.30 uur - Mitch Lighthart -
Bruse Boys JO9-1 WHS JO9-1 18.30 uur 17.40 uur - -

Zaterdag 23 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 ODIO MO17 09.30 uur - - 1-0
WHS JO17-1 SPS JO17 11.00 uur - - 2-3
WHS JO15 Trainen 11.00 uur - - -
WHS JO13 Apollo '69/ Hoedekenskerke JO13-1G 10.00 uur - Corniel v. Leeuwen 4-3
Sprundel MO13 THB / WHS MO13 12.45 uur 11.30 uur - 3-2
MZC '11 JO11-2 WHS JO11-1 09.00 uur 07.55 uur - 1-3
Fc Bergen JO11-3 WHS JO11-2 09.00 uur 08.10 uur - 10-0
ODIO JO9-1 WHS JO9-1 10.00 uur 08.50 uur - AFG
Prinsenland JO9-4 WHS JO9-2 08.30 uur 07.40 uur - 1-16
WHS JO7 Cluzona JO7-3 10.00 uur - Bjorn Bolier 10-1
WHS smurf trainen 10.00 uur - - -

week 37: 11 sept. t/m 17 sept. 2017

 

Dinsdag 12 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 VCW 1 20.00 uur - J. Westdorp -

Woensdag 13 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB/WHS VR1 Eendrachtcup 19.00 uur - Clubscheidsrechters AFG
THB/WHS MO17 Eendarchtcup 19.00 uur - Clubscheidsrechters AFG

Donderdag 14 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 2 Bruse Boys 2 19.45 uur - P. van Groeninge -


Zaterdag 16 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
WHS 1 VCK 1 14.30 uur - J. Glerum 1-1
WHS 2 - - - - -
WHS 3 Duiveland 4 12.15 uur - P. Wielaard AFG
WHS 4 sc Stavenisse 4 12.15 uur - S. Snoep AFG
THB / WHS VR1 Zeel. M'burg VR1 14.30 uur - J. van Dongen 2-3


Zaterdag 16 september 2017

ThuisUitAanvangVertrekScheidsrechterUitslag
THB / WHS MO17 SKNWK MO17 10.45 uur - (De Waaje) Peter van Oudenaarde AFG
Kruiningen JO17-1 WHS JO17-1 11.00 uur 09.30 uur - 1-3
THB / WHS MO15 - - - - AFG
WHS JO15 Lepelstr. Boys JO15 10.45 uur - Jeroen Mostert AFG
Welberg MO13 THB / WHS MO13 09.45 uur - - 2-2
WHS JO13-1 Welberg JO13 09.15 uur - Stijn Bevelander AFG
Cluzona JO11-1 WHS JO11-1 10.30 uur 09.15 uur - 6-2
WHS JO11 MZC '11 JO11 09.30 uur - Bas Dake AFG
Bruse Boys JO9-1 WHS JO9-1 09.15 uur 08.15 uur - AFG
DOSKO JO9-2 WHS JO9-2 10.30 uur 09.30 uur - 6-0
BSC JO7 WHS JO7 10.00 uur 09.00 uur - AFG
SPS smurf WHS smurf 10.00 uur - - 7-0

Schildersbedrijf_De_Rijke.png
tuincentrum_eiland_tholen.png
Bruj_international.png

Contactgegevens

Bezoekadres: Bierensstraat 79  |  4697 GD  |  Sint Annaland

Correspondentie-adres: Postbus 42  |  4697 GZ  |  Sint Annaland

 
0166 - 65 27 59    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
web stats
free web site tracker